Hakkımızda

Tetamet Metroloji ve Kalibrasyon Merkezi olarak yılda 1000'in üzerinde sanayi kuruluşu ve devlet kurumunun 78000 adetten fazla ölçme ekipmanının kalibrasyonunu yapmaktayız. Artan iş hacmimiz doğrultusunda müşterilerimize vermiş olduğumuz kalite sözünü ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelemiş bulunmaktayız. Bugün de alanında uzmanlaşmış kadromuz ile kalibrasyon , cihaz satış , kalibrasyon eğitimi ve teknik servis gibi dört farklı departmanla sürdürmekteyiz.
Boyutsal , basınç , terazi , sıcaklık , kuvvetmedikal ve ihtiyaca yönelik diğer kalibrasyon hizmetlerinin yanısıra saha çalışmaları ile de sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda Kullanılan standartları UME'ye (Ulusal Metroloji Enstitüsü) , TÜRKAK'a (Türk Akreditasyon Kurumu) akredite , UKAS'a (United Kingdom Accreditation Service) akredite , DKD'ye (Deutsche Kalibrier Dienst) akredite kalibrasyon laboratuarlarına izlenebilir kalibrasyon hizmetleri ile müşteri beklentilerine cevap vermeyi amaçlayan laboratuvarımız; hacimsel , hız-devir-metraj , nem ölçer kalibrasyonları ve bir dizi diğer alanlarda da izlenebilir kalibrasyon hizmetleri vermektedir.
Ayrıca kalibrasyon sistem danışmanlığı ve firmalar bünyesinde oluşturulacak kalibrasyon laboratuvarlarının kurulması için destek ve danışmanlık hizmetleri, cihaz - kalibratör üretimi ve satış - pazarlaması da faaliyetlerimiz kapsamındadır. Bu Amaçla Oluşturduğumuz sanal mağazamız www.olcummarket.comda güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Güvene dayanan iş birlikteliğiniz için teşekkür ederiz…
ÖlçümMarket.Com © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tetamet Kalibrasyon İştirakidir.

Hızlı İletişim

Konum Bilgilerimiz

Mimar Sinan Mah. 119 Sk. Subaşı Apt. No: 6/3 -Atakum/ SAMSUN

+90 (362) 439 2 333

+90 (362) 439 2 333

Hafta içi : 08 : 30 - 18 : 30
Hafta sonu : Kapalı