Teslimat Bilgileri

Firmamız güvenilir sipariş ve hızlı teslimat ilkeleri doğrultusunda çalışmaktadır. Siparişini verdiğiniz ürün ile adresinize gelen ürün kesinlikle aynı olacaktır. Sipariş verdiğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması halinde, sizi bu konuda bilgilendiriyor ve başka bir ürün talep edip etmediğinizi soruyoruz. Sizden bir talimat gelmediği sürece asla farklı bir markanın ürününü veya talep ettiğiniz üründen farklı bir modeli size göndermiyoruz.

Sipariş vermeden önce iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünün stok durumunu öğrenebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürün, stoklarda mevcut olması durumunda, sonraki gün kargo şirketine, varsa kullanım kılavuzu ve garantisi ile birlikte teslim edilir. Kargo şirketi sipariş verdiğiniz kentin veya semtin uzaklığına bağlı olarak ürünü 1 ila 4 iş günü içerisinde, sipariş ve ödeme sayfasında bildirmiş olduğunuz adrese teslim eder. Resmi tatiller iş günü kapsamına girmemektedir.    

Kargo için sizden tahsil edilen ücreti, ürünün siparişini vermeden önce görebiliyorsunuz. Ürünün kargo ücretini siparişini verdiğiniz ürün ile birlikte ödediğiniz için teslimat esnasında ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Ölçüm Market kargo ücretlerinde herhangi bir uyarı yapmadan değişikliğe gidebilir. Fakat ürünün ödemesi ile birlikte kargo ücreti de tarafımızdan tahsil edilmiş ise sonradan kargo ücretinde bir değişiklik asla yapılmayacaktır.

İade ve değişim işlemlerinde siparişinizin tüm kargo ve teslimat ücretleri tarafınıza ait olacaktır. Şayet firmamızdan kaynaklanan bir yanlış gönderim söz konusu olmuş ise, değişim veya iade durumunda, teslimat ve kargo ücreti Ölçüm Market tarafından karşılanmaktadır.

Web sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş ve teslimat hakkındaki sorularınızı info@olcummarket.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. E-postalarınız en kısa sürede yanıtlanacaktır. 

ÖlçümMarket.Com © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tetamet Kalibrasyon İştirakidir.

Hızlı İletişim

Konum Bilgilerimiz

Mimar Sinan Mah. 119 Sk. Subaşı Apt. No: 6/3 -Atakum/ SAMSUN

+90 (362) 439 2 333

+90 (362) 439 2 333

Hafta içi : 08 : 30 - 18 : 30
Hafta sonu : Kapalı