İade Koşulları

 Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik ekibimzden veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorunla karşılaştığınızda, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz.


 Ürünün/ürünlerin irsaliyeli faturası / faturası ve irsaliyesi (tüm nüshaları ile )

 Ürünün iade olduğunu ve iade nedenini belirtir yazılı ve imzalı doküman

 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürün/ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. ( Aksi taktirde Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. )

Orijinal kutusu/ambalajı zarar görmüş ya da kargo etiketi/bandı yapıştırılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim alırken mutlaka teslim eden kargo firmasının yanında kontrol ediniz. Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünü/ürünleri kesinlikle teslim almayınız. Ürün/ürünler zarar görmüşse mutlaka kargo yetkilisine tutanak tutturunuz.

Onay bilgisi size telefon veya e-mail yoluyla bildirilecektir. Şirketimize ulaşan ürün/ürünlerin iade şartlarına uygun bir şekilde bize ulaşmasından sonra ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştıktan 1 hatfa içerisinde işleme alınacaktır. İade ürün bedelinin hesabınıza yansıtılma süresi, bankanıza bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ancak genel olarak, havale ile yapılan ödemeler 1 hafta içerisinde müşterinin hesaba yansıtılmaktadır.

ÖlçümMarket.Com © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tetamet Kalibrasyon İştirakidir.

Hızlı İletişim

Konum Bilgilerimiz

Mimar Sinan Mah. 119 Sk. Subaşı Apt. No: 6/3 -Atakum/ SAMSUN

+90 (362) 439 2 333

+90 (362) 439 2 333

Hafta içi : 08 : 30 - 18 : 30
Hafta sonu : Kapalı